Кампанія анархістів проти підвищення тарифів

 

 
Українські анархісти долучилися до кампанії проти підвищення тарифів. Зокрема, в Києві активістами був атакований офіс ЖКГ, в Луцьку був зіпсований фасад центрального входу головного ЖЕКу №11, в Чорткові був проведений агітаційний рейд.

Наші можновладці люблять виправдовувати регулярний ріст цін на тарифи посилаються на агресію кремля, та жорсткі вимоги від міжнародного фонду. Проте, в наших найближчих сусідів Білорусі та Росії таких проблем немає, але тарифи все одно ростуть. В чому ж тоді справжня причини цього явища? Це риторичне питання, оскільки є очевидним, що чиновник в будь-якій країні вважають просту людину за худобу. Вони постійно шукають можливості ще більше збагатити себе нашим коштом. А один із гарних методів, щоб залізти черговий раз в наші порожні кишені є тарифи на ЖКГ. І чиновники не соромляться знову і знову підвищувати їх.

А нам у свою чергу потрібно боротися. І в ніякому разі не піддаватися на брехню про те, що в майбутньому все стабілізується. Нас будуть грабувати доти поки ми самі будем це дозволяти. Приєднуйся до боротьби!