Posted: 08.03.2021
Comments: 0


Анархісти Харкова намалювали нове графіті, присвячене дню боротьби за рівні права - 8 березня.Сьогодні все сильніше починають кричати різні мракобіси, які хочуть розділити нас. Ми всі різні, але у нас мають бути рівні права та можливості.
https://youtu.be/98_F1fcX0YE


Анархісти Черкас вивісили агітаційний банер. Тільки пряма демократія забезпечить справедливе і вільне життя суспільства в інтересах більшості, а не купки олігархів і політиків.


Минуло вже 7 років з битви на вул. Грушевського в Києві, в результаті якої Майдан здобув перемогу над режимом Януковича. Зараз багато хто пов'язує цю перемогу, що коштувала життя сотні героям, з падінням рівня життя, економічними


МиколаївПервомайськЯкщо ви хочете отримати агітматеріали Революційної Дії, пишіть на пошту revdiacontacts@riseup.net або на бота в телеграмі @rdcontacts_bot , ми відправимо агітацію.https://youtu.be/1-dqjBFJtIU
19 січня українські анархісти провели щорічну ходу на пам'ять вбитих антифашистів. Вона присвячена дню, коли застрелили правозахисника Станіслава Маркелова та журналістку Анастасію Бабурову.Їх вбили члени ультраправого терористичного угрупування БОРН, яке мало тісні зв'язки з кремлівською адміністрацією. Один з учасників БОРН(Парінов)