Вибори ніщо більше як цирк, де кандидати намагаються в черговий раз підкупити народ обіцянками, які неможливо виконати. Всі вони злодії, і місце їм на шибениці, а не в парламенті. Нашим кандидатом була і залишається пряма демократія.

https://youtu.be/-UCayZfiEds Свавілля репресивного апарату російської диктатури щодо наших товаришів триває. Терористів з ФСБ не влаштуває, що залишилися люди, які готові дати відсіч їхньому терору, тому вони зосередили всі свої сили на знищення анархістського руху в Росії. Вони катують людей, електрошокерами

Анархісти Києва розповсюдили плакати присвячені пам’яті Сергія Кемського. Анархіста який до останнього подиху боровся проти диктатури за пряму демократію. Боротьба триває, і ми впевненні, що разом зможемо довести її до переможного кінця.

В Києві активісти вивісили банер в підтримку російських анархістів, які знаходяться в руках терористів з ФСБ. Зараз диктаторський режим розпочав нову хвилю репресій проти анархістів. Вороги свободи знову хочуть знищити протестний рух в країні, щоб мати змогу й надалі безкарно проводити

Київськими активістами було намальовано графіті з закликом приєднуватися до анархістів. Тільки разом, пліч-о-пліч в боротьбі, ми зможемо завоювати собі та своїм близьким право на краще майбутнє.