На вулицях Києва з'явилося нове графіті. Проблема нацистського насильства продовжує бути актуальною, тому важливо, щоб нацисти завжди отримували відповідь - як в агітації, так і на вулицях.Нацизму не місце в здоровому суспільстві.
https://youtu.be/hqT6oORwFX4


Одеські анархісти 1 травня провели акцію проти поліцейського свавілля. В Дніпрі поліцейські провели жорстокий рейд проти ЛГБТ-спільноти.Анархісти хотіли виразити свою солідарність, і сказати, що проблема поліцейського насильства стосуються кожного. Не залежно від його раси, статі чи сексуальної орієнтації, кожен


1 травня в Києві пройшов традиційний марш. Події в Хеймаркеті, які започаткували першотравневу традицію відбулися в далекому 1886 році, та соціальні проблеми які тоді виводили людей на бунт, залишаються актуальними й понині. Чиновники продовжують наступ на наші права, і тількиХоть протесты в Гамбурге давно минули, репрессивный аппарат продолжает свою работу против активистов. Сейчас в ожидании суда находится 51 альтерглобалист. Им угрожают большие тюремные сроки, до 10 лет.

Уже многие анархисты в разных странах и городах вышли, чтобы поддержать заключенных. К