В Києві активісти вивісили банер в підтримку російських анархістів, які знаходяться в руках терористів з ФСБ. Зараз диктаторський режим розпочав нову хвилю репресій проти анархістів. Вороги свободи знову хочуть знищити протестний рух в країні, щоб мати змогу й надалі безкарно проводити

Київськими активістами було намальовано графіті з закликом приєднуватися до анархістів. Тільки разом, пліч-о-пліч в боротьбі, ми зможемо завоювати собі та своїм близьким право на краще майбутнє.

Ультраправе насильство продовжує рости шаленими темпами. Пропагандистське ЗМІ може продовжувати замовчувати всі їх злочини та напади, ми ж мовчати не маємо права. Дуже важливо висвітлювати їх злочини, та привертати увагу людей до проблем ультраправого насильства. Не стій осторонь

Київськими анархістами була проведена пам’ятна акція, під час якої були розклеєні плакати з фотографіями вбитих антифашистів – Станіслава Маркелова, Анастасіі Бабурової, Микити Каліна, Олександра Рюхіна, Костянтина Лукіна, Івана Хуторського та Іллі Джапарідзе. Також були запалені меморіальні лампади.

Анархістами в центрі Києва було проведено марш в пам’ять Анастасії Бабуровой та Станіслава Маркелова. Активісти нагадали про вбитих нацистами в Росії, а також про тісний зв’язок ультраправих в Україні з поліцією та спецслужбами.