Уроки для молодих пропагандистів

Пропагандисти, які без докорів сумління харизматично уміють брехати,завжди були цінними кадрами для різних політичних режимів. Недавно старий пропагандист Матвій Ганапольський ділився досвідом та давав поради молодим журналістам як правильно потрібно розмовляти з президентом. Лекція дійсно вийшла дуже цікава і показова.

Що ж такого цікавого і важливого він вчив молодь? А те, що ні при яких умовах неможна задавати не зручні питання президенту. Він навів приклад своєї колеги, яка посміла задавати сильно багато питань про наявність бізнесу в Росії, і попросив її “закрий свій рот і піти окунути голову в туалет”. Старий пропагандист наголошував, що кожен зі студентів має усвідомити, що він ніщо проти президента. Президент – перше обличчя в країні, тому “хороші” молоді журналісти мають робити все можливе, щоб не ставити своїми питаннями таку поважну людину в невідне положення. Думаємо багатьом схожим пропагандистам, які дотримувалися цих правил вдалося успішно заробити собі на дачі закордоном.

Радимо всім ознайомитися із частиною лекції, яку таємно записали студенти, вся ситуація яскраво демонструє чию правду відстоюють державні ЗМІ.