Голова Верховної ради Андрій Парубій заявив в ефірі, що через рік ніхто не згадає про підвищення тарифів, а будуть пам’ятати лише про декомунізацію та зміни в церкві. Які ж відірвані від життя та мерзенні наші чиновники. Можливо й правда, коли ти сидиш на горі вкрадених грошей, то ти ненадто й згадуєш про підвищення тарифів. А от коли ти щомісяця отримуєш велечезні рахунки за комуналку, то про підвищення важко забути.
![](https://revdia.org/wp-content/uploads/2019/03/photo_2019-03-11_22-52-02.jpg)
Вони вже відкрито намагаються приховати свої провали у сфері економіки за успіхами в перейменуванні вулиць. Вони обкрадають нас, а самі радять нам не засмучуватися, бо ж тепер у нас є своя церква. Вони збіговисько лицемірних злодіїв, яке сидить у нас на плечах і єхидно посміхається.
Саме тому життєво необхідно відсторонити їх від обов’язків.