Анархісти України

Ми міжнародний рух, який стоїть на позиціях, що вся повнота влади має знаходитися в руках суспільства. Ми не віримо в добрих панів, що зможуть покращити наше життя. Наш добробут знаходиться в наших руках, і тільки активне громадянське суспільство здатне побороти всі соціальні проблеми!


Наші товариші працюють на двох фронтах. Окрім боротьби з російським імперіалізмом в окопах, ми допомагаємо з рішенням наслідків Путінської агресії й в тилу. Товариші взяли участь в розборі завалів на Київщині, але на жаль за один день все не зробиш. Роботи ще багато, і навіть вже після перемоги, ми будемо продовжувати відбудовувати міста.https://youtu.be/Iq6dBp5s1hE
Анархісти, що приєдналися до опору російському вторгненню, висловлюють солідарність із фігурантами справи проти організації "Революційна дія". Суд по цій справі розпочнеться у Білорусі 25 квітня. Незважаючи на загрозу величезних термінів та тортур, більшість наших товаришів залишаються вірними своїм ідеалам і відмовляються визнавати провину.Закликаємо до солідарності з анархістами-політв'язнями.За нашу та вашу свободу!


Все ще багато людей не розуміє, чому анархісти, раптом, вирішили виступити на війні проти Росії.Частково, це через російську пропаганду, яка позиціонує себе як антифашистську силу, яка бореться з нацистською Україною. Частково, через те, що багато хто бачить у Путіні борця з імперіалізмом США.Річ у тім, що зараз відбувається війна не України з Росією, а війна за майбутнє всіх країн колишнього


Минулої суботи товаришами з Парижа на одному зі сквотів було проведено концерт у солідарність із українським народом. Продавалися футболки з Нестором Махно у підтримку анархістів, що вирушили на війну. Роздавали брошури та листівки, також працював бар з піцою.Були вивішені банери "Волю народам, смерть імперіям" українською та французькою.


Анархісти ніколи не вважали 8 березня "святом", адже це в першу чергу день солідарності жінок у боротьбі за свої права. Російське вторгнення в Україну показало, наскільки українки готові боротись за своє майбутнє, близьких та свої переконання.Жінки вступають в Територіальну Оборону, служать в ЗСУ, надають медичну допомогу й доставку провізії для солдат, координують волонтерські ініціативи. Зараз можна точно сказати, щоhttps://youtu.be/yUXph-auWrA
19 січня українські анархісти провели щорічну ходу на пам’ять вбитих антифашистів. Саме в цей день в 2009 році застрелили правозахисника Станіслава Маркелова та журналістку Анастасію Бабурову.Ми ні про кого не забули, й продовжуємо боротьбу наших товаришів!


Анархісти провели трафаретний агітрейд в Києві, присвячений 19 січня. Цього дня було вбито адвоката Станіслава Маркелова та журналістку Анастасію Бабурову. Традиційно напередодні цієї дати анархісти та антифашисти проводятьакції пам'яті загиблих товаришів.


В анархістському середовищі часто йдуть розмови, що слово "Анархізм" відштовхує людей. Воно асоціюється в багатьох з чим завгодно, але не з прямою демократією. Тому потрібно перестати використовувати слово "Анархізм", і придумати якийсь замінник по типу "Лібертарний соціалізм".Для початку потрібно розібратися в причинах чому більшість людей погано розуміють, що ховається під словом анархізм.


На одному з правих пабліків була написана цікава стаття в якій протиставляють Україну Махно та Україну Скоропадського. Що всі праві сили виступають за "сильну країну" Скоропадського, а анархісти хочуть перетворити все в хаос Махно. Ми вважаємо, що це протиставлення дуже гарно показую те за, що борються праві та анархісти. Давайте ж згадаємо яку політику проводив Махно, а