Анархісти України

Ми міжнародний рух, який стоїть на позиціях, що вся повнота влади має знаходитися в руках суспільства. Ми не віримо в добрих панів, що зможуть покращити наше життя. Наш добробут знаходиться в наших руках, і тільки активне громадянське суспільство здатне побороти всі соціальні проблеми!


Цього разу в нашій рубриці фігурує співробітник СБУ. «Всім неугодним він трощить голови» - так починається стрічка новини про епізод чергового свавілля так званих представників закону та порядку.Напад відбувся в гуртожитку для правоохоронців, куди до товариша прийшов друг, який згодом став жертвою СБУшника.«Дивилися футбол, після матчу вийшли в загальний коридор перекурити, аж раптом, - розповідає Євген - на них


Звіт про проведену агітаційну роботу в Кам'янці-Подільському та його околицях.В ході акції, місцеві анархісти також нагадали про пам'ятну дату — 100-річчя Кронштадтського повстання.

Анархісти Харкова намалювали нове графіті, присвячене дню боротьби за рівні права - 8 березня.Сьогодні все сильніше починають кричати різні мракобіси, які хочуть розділити нас. Ми всі різні, але у нас мають бути рівні права та можливості.
https://youtu.be/98_F1fcX0YE


На презентації з безпеки активістів розглянули поведінку під час допитів і варіанти тиску з боку спецслужб та поліції. Також було обговорено поведінку під час обшуків, підготовку до них житла та ряд інших питань. Слухачам пропонували вирішити теоретичні завдання за матеріалами презентації.Якщо ви хочете відвідувати лекції та семінари у Києві, пишіть на пошту revdiacontacts@riseup.net або Telegram-бота @rdcontacts_bot.


Минуло вже 7 років з битви на вул. Грушевського в Києві, в результаті якої Майдан здобув перемогу над режимом Януковича. Зараз багато хто пов'язує цю перемогу, що коштувала життя сотні героям, з падінням рівня життя, економічними проблемами й війною на Сході. Але не можна забувати, що б чекало Україну, якби Майдан програв. А чекала